Logo
Çağ Üniversitesi
04.05.2020

KÜREMİZİN YENİ PARAMETRELERİ (WEBINAR DUYURUSU)

WEBINAR DUYURUSU

Güney Güvenlik Okulu olarak virüsün yayılmaya başladığı günden itibaren çalışmalarımızı büyük bir hassasiyet içerisinde yürütmekteyiz. Elde etmiş olduğumuz kazanımları kamuoyuna duyurma hassasiyeti taşıyarak, dijital ortamda gerçekleştireceğimiz bir konferans ile huzurlarınıza çıkmanın büyük heyecanı içerisindeyiz. Pandemi ile birlikte dönüşmeye başlayan alanlardan biride hiç şüphesiz eğitimin uzaktan bir şekilde verilmesi olmuştur. Buradan hareketle Çağ'ın gerekliliklerine uygun bir şekilde 09-10 Mayıs tarihleri arasında 'Küremizin Yeni Parametleri' başlıklı konferansı düzenliyeceğimizi kamuoyunun dikkatine sunarız.

Kurucu müdürümüz Sayın Doç. Dr. Murat KOÇ, Çağ Üniversitesi öğretim üyelerinden; Prof. Dr. Ali Engin OBA, Prof. Dr. Esat ARSLAN, Prof. Dr. Khaladdin İBRAHİMLİ, Dr. Sami DOĞRU, Dr. Saffet AKKAYA; Ufuk üniversitesinden Doç. Dr. Ergenekon SAVRUN ve Güney Güvenlik Okulunu temsilen danışma kurulu başkanımız Cengiz Fırat BİRGİN, Asya-pasifik sahası sorumlumuz Melda Belkıs KÜPELİ ile yeni dünyanın parametlerini uluslararası ilişkiler perspektifinden ele alacağız.

Etkinlik boyunca her konuşmacının ardından 20 dakikalık bir soru cevap ve sonrasında 10 dakika mola verilecektir. Etkinliğin gerçekleştirileceği Cisco isimli programın indirme linki ve kurulum yönergesi; katılım talebinizi  gencdiplomatlar.ssc@gmail.com adresine ilettikten sonra hafta içi sizlere e-posta ile gönderilecektir. Oturuma giriş bilgileri ise (id ve şifre) 9 Mayıs günü etkinliğin başlamasından önce yine e-posta adresleri üzerinden sizlere iletilecektir. 

Etkinlik Cisco'nun yanısıra YouTube kanalımızdan da canlı bir şekilde takip edilebilecektir. YouTube kanalımız için tıklayınız

Güney Güvenlik Okulu olarak düzenleyeceğimiz başka konferanslarda da görüşmek dileğiyle, iyi günler dileriz!